AgresywnyChomik napisał(a):

Propsy dla Skry, wyszli z planem - bez chamskiej gry i kopania po kostkach. Probowali grac w piłke.
Zagrali kryminał w obronie - Mesjasz wyjątkowo nie pasował z nazwiska do poziomu gry jaki prezentował. Według mnie mają szanse na utrzymanie bo grają w piłke.
Basha + James w środku to będzie 2-3 poziomy wyżej niż ktokolwiek inny w tej lidze.
|
Jedyny problem z Bashą to że żeby stworzyć duet z Jamesem musi być zdrowy przez dłużej niż tydzień. Poza tym pełna zgoda.
Ale nawet wchodząc z ławki Basha to dwa poziomy wyżej niż Duda i Szywacz. Wyobrażam sobie zdjęcie Tachiego w drugiej połowie i gra parą James+Basha na ostatnie 20 minut żeby gonić wynik. Duda to hamulcowy, z przodu nic nie daje.
Swoją drogą taki Młyński też strasznie rozczarowuje. Wchodzi na zmianę i absolutnie nic nie daje z przodu już drugi mecz, psuje tylko to co wypracowali inni. Nie żebym jakoś w niego strasznie wierzył - no ale jeszcze jeden, dwa takie występy i może przegrać miejsce na ławce kosztem Talara, Cisse czy Starzyńskiego. Chociaż z drugiej strony - gość miał średnio bramkę na 500+ minut w poprzedniej rundzie więc może to jest jego normalny poziom?
Dziwi mnie czemu przy ustalonym wyniku zszedł Tachi a nie Fernandez, jak kogoś oszczędzać to jego...