Cymes napisał(a):

Na przełomie roku spekulowaliśmy kogo tam na 3/4 poziomie rozgrywkowym znajdzie Kiko. Tymczasem przyszli ludzie, którzy mają w CV głównie LL i LL2. Taki James przez ostatnie 4 lata ma ponad 7000 minut meczowych w LL2 i MLS. Gość w f1 wygląda jak kosmita, ale patrząc na piłkarskie CV, właśnie tak powinien wyglądać. Ten zaciąg przynajmniej na papierze wygląda wyraźnie lepiej, niż ten pierwszy za poprzedniej kadencji Kiko przed sześciu laty.
Sam spekulowałem, że wyciągnięcie ciekawych piłkarzy po reformie ligowej w Hiszpani może być dużo trudniejsze. Tymczasem wydaje się, że jest wręcz odwrotnie. Ludzie, którzy w napompowanej do trzech grup LL2 3-4 lata temu byli pewniaczkami w składach, dziś chcąc zostać w Hiszpanii musieliby zejść w rozgrywkach poziom niżej.
|
Ja nie mówię, że Kiko nie jest dobrym dyrektorem sportowym ale pragnę przypomnieć, że:
Fernandeza ściągnął Pasieczny (rekomendacja Kiko)
Moltenisa ściągnął Brzęczek
Rodado i Jaroch przy szli za Brzęczka ale Kiko miał tu swój udział
Swoją drogą to cieszy, że mimo rozstania z Kiko panowie się nie obrazili na siebie i mniej lub bardziej formalnie nam pomagał w transferach.
Teraz by się przydał ktoś, kto szukałby piłkarzy w Polsce.