Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 18.03.2023, 15:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Teraz kwestia co zrobić żeby przy tych lepszych nasi młodzi się rozwijali, żeby ich podpatrywali i się uczyli.
Jedyne co dobrego można zrobić dla tych naszych „młodych” drewnioków to rozwiązać z nimi kontrakty i przekonać ich do zmiany zawodu. Wtedy jeszcze będzie dla nich jakaś nadzieja, że do czegoś w życiu dojdą np. jako księgowi, budowlańcy czy strażacy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując