Drozd napisał(a):

|
Teraz kwestia co zrobić żeby przy tych lepszych nasi młodzi się rozwijali, żeby ich podpatrywali i się uczyli.
|
Jedyne co dobrego można zrobić dla tych naszych „młodych” drewnioków to rozwiązać z nimi kontrakty i przekonać ich do zmiany zawodu. Wtedy jeszcze będzie dla nich jakaś nadzieja, że do czegoś w życiu dojdą np. jako księgowi, budowlańcy czy strażacy.