FraMat napisał(a):

Drugim błędnym kierunkiem było sprowadzanie, promowanie i szlifowanie takich tuzów futbolu jak Balta, Fazlagic, Kuveljic.
Czyli kierunek bałkański.
Aż mi się Niezatapialny przypomniał.
Czy skauting na Bałkanach jest dalej jakoś z nim związany mimo odejścia?
Kto jest odpowiedzialny za sprowadzanie bałkańskiego szrotu?
|
Zgadzam się. Teraz mamy już znów przetestowaną i sprawdzoną drogę stawiania na Hiszpanów i ten kierunek w polityce kadrowej.Należy się go stabilnie trzymać długofalowo, bez kolejnych eksperymentów i rewolucji, gdy tylko coś w jakimś momencie nie wyjdzie, co też jest nieuniknione.