Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.03.2023, 14:33
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Propsy dla Skry, wyszli z planem - bez chamskiej gry i kopania po kostkach. Probowali grac w piłke.
Zagrali kryminał w obronie - Mesjasz wyjątkowo nie pasował z nazwiska do poziomu gry jaki prezentował. Według mnie mają szanse na utrzymanie bo grają w piłke.

Basha + James w środku to będzie 2-3 poziomy wyżej niż ktokolwiek inny w tej lidze.
Przede wszystkim wyszli grać. Jak potrafią tak potrafią ale grać. Bez chamstwa, bez tartaku, bez autobusu. Po tym meczu trzymam kciuki żeby się utrzymali.
Odpowiedz cytując