|
Wreszcie znów mamy silny zespół, który potrafi pewni wygrywać i zdominować rywala. Tak było ze Skrą. Taki zespół zawsze budują umiejętności i wyszkolenie, które dzięki transferom Kiko posiadamy teraz na w miarę walki o powrót do Ekstraklasy.
Zgadzam się ze słowami, że James to "kosmita" na tle tej ligi, a nawet można powiedzieć, że i reszty drużyny. Góruje techniką użytkową i przeglądam gry. Jestem bardzo ciekaw, czy będzie jakakolwiek szansa wykupić go po sezonie, bo może to być filar zespołu także w Ekstraklasie.
Warto to znów podkreślić: przepisem na sukces w naszym kraju i uwarunkowaniach jest zatrudnienie ogarniętego fachowca z dobrą znajomością niższych lig w Hiszpanii i czerpanie stamtąd tanich, wartościowych zawodników. To można robić latami. Szkoda, że dopiero teraz wrócono do tej koncepcji, wcześniej stawiając na model promowania i szlifowania takich Szotów, Gruszkowskich, Plewek, Niewiadomskich, Wachowiaków, Soboli, Starzyńskich, Szywaczy itd. Tą lekcję trzeba zapamiętać na zawsze.
|