Drozd napisał(a):

|
Teraz kwestia co zrobić żeby przy tych lepszych nasi młodzi się rozwijali, żeby ich podpatrywali i się uczyli. Wczoraj byłoby 4:0 gdyby Młyński zagrał do Benito na patelnię, ale nie ten będzie kombinował. Wszystko zaczyna się w głowie. Technika czy jej brak, umiejętność podania, strzału zaczyna się w głowie. Tak samo jak podejście do meczu. Kiedy przed rozpoczęciem rundy pisałem, że celem musi być bezpośredni awans to większość traktowała to jako sen wariata. ....
|
Bez przesady. Poczytaj wpisy w statystycznym.