Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.03.2023, 12:34
Teraz kwestia co zrobić żeby przy tych lepszych nasi młodzi się rozwijali, żeby ich podpatrywali i się uczyli. Wczoraj byłoby 4:0 gdyby Młyński zagrał do Benito na patelnię, ale nie ten będzie kombinował. Wszystko zaczyna się w głowie. Technika czy jej brak, umiejętność podania, strzału zaczyna się w głowie. Tak samo jak podejście do meczu. Kiedy przed rozpoczęciem rundy pisałem, że celem musi być bezpośredni awans to większość traktowała to jako sen wariata. Dlaczego? Bo sami sobie wtłaczamy do głowy limity, czasem żenująco ograniczające. Mistrzem w takim zakładaniu sobie łańcucha na szyję był Brzęczek. Najbardziej podatni na to są młodzi dlatego, zamiast się rozwijać, zwijali się. Teraz wmawianie im że od hiszpana nigdy lepsi nie będą też im nie pomoże. Muszą pojąć, że mogą być lepsi tylko trzeba wierzyć i zapieprzać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując