|
@Jarooo1
Dla Hiszpana o ile nie jest po 30 to polska liga nie będzie nigdy docelową. Oczywiście są wyjątki, ale w zimowym oknie ściągnęliśmy praktycznie samych w sile wieku którzy na pewno jeszcze marzą o fajnej lidze, choćby jak Llonch - fajna kariera w Holandii czy Velez w Grecji.
Na pewno dzięki Jaro i Kilo stworzyliśmy w klubie idealne środowisko dla promocji Hiszpanów. I na teraz i na przyszłość. Za jakiś czas fajnie będzie kogoś sprzedać do dobrego klubu bo to będzie dodatkowym bodźcem dla kolejnych piłkarzy.
|