|
No to ja się jednak przyjebie bo to co zaczęliśmy odstawiać od 65 minuty to kabaret i brak szacunku dla przeciwnika.Ja nie mówię żeby od razu Skrę skarcić kolejnymi 3 golami ale jakieś minimum przyzwoitości trzeba zachować.Zmiennicy to nie wiem po co na boisko weszli.Duda zaliczył taki zjazd od meczu z Resovią,że zaczyna przypominać Starzyńskiego.
|