|
Fajnie reguluje grę,potrafi posłać prostopadłe podanie,gra dobrze w odbiorze i mało fauluje ale albo mi się wydaje albo nie potrafi konkretnie sieknąć z prostego podbicia w bramkę.To był kolejny mecz gdzie miał szansę rozerwać siatkę a kopnął tak,że aż człowieka skręciło przed telewizorem
|