|
Tachi pasuje Sobolewskiemy do środka pola, bo lubi tam chyba mieć kogoś wysokiego do walki i główek. Myślę, że gdyby zaczął grać na środku obrony zamiast Lasickiego to wyglądał by lepiej od niego. Wg mnie do środka pomocy trochę brakuje mu zwrotności i trochę gubi orientację tego w którym miejscu na boisku się znajduje. Ale i tak radzie sobie przyzwoicie.
|