Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.03.2023, 05:59
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Jedna, jedyna prośba. Nigdy więcej Tachiego w środku pola, fajnie że mu wyszło podanie do Młyńskiego, ale to jest środkowy obrońca, do środka pola trzeba kogoś mobilnego a nie człowieka który jest hamulcowym. A u nas jakieś dziwne podsycanie przez dziennikarzy , że chłop daje rade. Jak dostaniemy troche lepszych przeciwników po przerwie na reprezentacje , to nie nie da rady.
Bo daje radę i wywiązuje się ze swoich zadań. Wybija główki, wchodzi w walkę wręcz, sporo fauluje ale bez kartek. 1 do 1 zastępuje Sapałę (który moim zdaniem jest lepszy w takiej grze i dodatkowo czasem coś z przodu da, ale niestety ma kontuzję).
A że irytuje niektórych kibiców swoją grą? Trudno. Dla Sobolewskiego liczy się wynik - i słusznie!

Poza tym Tachi miał kilka fajnych podań do przodu, po prostu więcej mu się nie udało. Tyle że nie tylko jemu, graliśmy na tragicznym kartoflisku i wszyscy u nas walczyli z piłką która dziwnie skręcała, zatrzymywała się nagle albo podskakiwała. Jeden z graczy Skry przy rożnym chyba zarył w kretowisko i skiksował. Największe trudności adaptacyjne miał w pierwszej połowie James - ewidetnie nieprzyzwyczajony do grania na czymś takim - który był zszokowany kiedy piłka zamiast iść przy nodze - zostawała.

Stąd dużo gry wysoką bo piłką - inaczej się czasem nie dało.

Trzeba podkreślić że etatowy chłopiec do bicia ekspertów w internecie - Rodado - zagrał świetny mecz. Akcja bramkowa piękna - z założonym kanałem Mesjaszowi - zakończona chyba zagraniem do wbiegającego Fernandeza, ale obrońca Skry sam dobił. To była tylko jedna z kilku jego dobrych akcji. W ogóle widać sporą wymienność pozycji, Rodado często wchodził do boku a na szpicy był Fernandez, Villar albo Mula. Tutaj widać już że Hiszpanie grają ze sobą coraz lepiej i rywale mają straszny problem z upilnowaniem ich.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.03.2023 o godz. 06:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując