Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 17.03.2023, 23:47
AS82 napisał(a):
1. James Igbekeme nakrył czapką największy talent Wisły Dudę. Tyle są warci polscy paralitycy. Igbekeme mi najbardziej imponuje ,że kolejny mecz gra praktycznie bez ani jednej straty! To się rzadko zdarza nawet u świetnych graczy.

James zagrał dziś świetny mecz, z reguły zagrywa bardzo inteligentnie, dokładnie i przede wszystkim w tempo. Większośc jego podań jest w odpowiednie miejsce o odpowiedniej sile.


Ale nie przesadzajmy z tym brakiem strat. Zarówno z GKS'em jak i Skrą miał po dwie straty na kontre i to takie dość groźne. Facet często próbuje trudnych rozwiązań i czasem mu nie wyjdzie, ale dużo więcej daje z przodu i w rozegraniu, więc generalnie przymykam oko na okazjonalne straty.
Jednakże, gdy ktoś odlatuje i stwierdza, że tych strat nie ma.... to muszę sprostować sorry


Oceny po meczu :

- Biegański bez oceny
- Jaroch 5/10 - bardzo dobrze w tyłach, z przodu słabiutko

- Moltenis 8/10 - pewnie, trzyma całą obronę

- Łasicki 7/10 - ostatnio jedynie pomagier Moltenisa

- Junca 5/10 - casus Jarocha, przytrafił mu się gorszy mecz

- Mula 8/10 - chodzący Pan Chaos, a i dziś z chaosu się cosik wykluło fajnego

- James 9/10 - bardzo dobry mecz, regulował tempo gry, dokładnie podawał, rzucał świetne piłki

- Fernandez - 7/10 - znów konkretne liczby zanotował, ale tak ogólnie to trochę słabiej zagrał

- Tachi 1/10 - ratunku, chłop jest tragiczny.............. Po prostu. Nie widzę żadnych pozytywów w jego grze w pomocy serio.

- Villar 6/10 - poza bramką to w sumie niewiele dobrego pokazał

- Rodado 6/10 - fartowna bramka i z przodu chaos, ale podobnie jak Mula na 1 ligę jest jak znalazł
Odpowiedz cytując