Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 17.03.2023, 23:17
Ponieważ wszystko było dobrze, a trzeba się przyebać do czegoś, to chciałbym zapytać, czy ktoś wie dlaczego na bocznicy od początku rundy jest Bartosz talar? Chłop w Turcji był wymieniany na równi z Dudą, solidnie w odbiorze i do przodu, a tymczasem bez kontuzji chłopa nie ma ani razu w kadrze meczowej.

Co do meczu: kluczem było przeczekanie pressingu Skry, dopóki mieli siły (25 minut) i nie popełnić czeskiego błędu. Z pewnym niedowierzaniem patrzę na dominację Wisły, bo ostatnie lata mnie do tego nie przyzwyczaiły. Piłkarsko jesteśmy mocni na I ligę. Należy jednak zwrócić uwagę na głupie straty - na szczęście bez konsekwencji dla ambitnej, ale piłkarsko ograniczonej Skry. Trzeba te niedokładności na przyszłość wyeliminować. Na koniec: serce rośnie widząc pełny stadion ABG na wyjeździe. Mam nadzieję, że nikt z piłkarzy Wisły nie uwierzy w swoją zajebistość. Praca przed meczem, zapier.dalanie na boisku. Potrzebujemy 24 punkty na 30 możliwych.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując