wolfy napisał(a):

|
Z tym Krzyżanowskim to bez jaj. Nie było go nawet na ławce...
|
Ok, poniosło mnie, nie wiedzialem, że nie było go na ławce.. myślałem, że to idealny moment bez presjii kibiców swoich i przeciwnika

ale bardziej chodziło o to, że Junca też gra z urazem co chwilę