Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 17.03.2023, 22:57
Ja skupię się na minusach

Irytowały mnie straty przy wyprowadzaniu piłki, zwykle niechlujstwo i zle decyzje (zwłaszcza te dlugie podania w poprzek przed wlasnym polem karnym). Zbyt często podnosili piłkę przy podaniach nawet na krotki dystans i gubili od razu tempo akcji. Zmiennicy dzis zupełnie nijacy. Specjalnie patrzyłem czy Duda zechce pokazać jakąś piłkarską złość po posadzeniu na ławie ale nie, schował się jakby miał na wszystko wywalone. Żadnej chyba akcji do przodu z jego udziałem nie bylo.

Wygraliśmy lepszą jakością ale Skra była dziś bardzo słaba. Zwycięstwo zasłużone i spokojne jak rzadko kiedy.

Myślałem ze Sobolewski Urygę wpuści na kilka ostatnich minut.
Ostatnio edytowane przez DysoN : 17.03.2023 o godz. 23:01.
DysoN
Odpowiedz cytując