Takie przymyślenia na szybko po meczu odnośnie składu.
Jeśli awansujemy i utrzymamy skład to na pewno trzeba wzmocnić prawą obronę. Pożegnać Szota i Gruszkowskiego, zostawić Jarocha jako drugiego i ściągnąć kogoś do pierwsze jedenastki.
Tachi to nie jest ŚP, nie podoba mi się na tej pozycji.
Junca dużo nieodpowiedzialnych zagrań w strefie obronnej.
Podpisać z Kiko na 10 lat
