Kolejne piekne zwyciestwo

ale mimo wszystko pochwaly tez dla Skry bo w 1 polowie starali chłopaki sie jak mogli,choc widac ze zdecydował brak jakosci.
Pieknie sie oglada Jamesa.Widzi wszytsko.Jak za duzo to przezuci czy rozciagnie.Podanie na 1;0 to jakbym widzial stare czasy Szymka jak zagrywa do Zurawia i jest gol za golem.Roznice obrazuje fakt ze potem wchodzi za niego Duda i zagrywajac niecelnie ,w trakcie meczu stwierdziłem ze James zagral by to *celnie*.Taka róznica miedzy zawodnikami.
U nas widać jednak ze to umiejetosci prowadzą i na koncu dają tą przewage ze strzelamy bramki.Cos czego brakowalo w Wisle pare lat,czyli *umiejetnosci*
kolejne 3 pkt i dobry weekend,brawo dla druzyny i naszych kibiców bo ten mecz to praktycznie był jak u siebie
