Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 17.03.2023, 21:53
Chyba z 10 lat (z pojedynczymi momentami) nie czułem się tak, że oglądając Wisłę wiedziałem, że to tylko kwestia czasu w meczu jak strzelimy bramkę i byłem pewien że wygramy.

Edit. James kosmita
Ostatnio edytowane przez ciacho : 17.03.2023 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując