|
Chyba z 10 lat (z pojedynczymi momentami) nie czułem się tak, że oglądając Wisłę wiedziałem, że to tylko kwestia czasu w meczu jak strzelimy bramkę i byłem pewien że wygramy.
Edit. James kosmita
Ostatnio edytowane przez ciacho : 17.03.2023 o godz. 21:57.
|