Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 17.03.2023, 21:23
Pierwsza połowa bardzo słaba.
Tak naprawdę to nawet kornera nie mieliśmy.

Bramka Muli bardzo przytomne zachowanie i świetna dynamika, ale nic by to nie dało, jakby nie wielbłąd bramkarza.

Mam wrażenie, że nasi się trochę za pewnie poczuli po serii wygranych.


Najgorszy na placu kolejny raz Tachi, nie rozumiem stawiania na niego kosztem Bashy czy Dudy.

Jak ma piłkę to albo podanie wstecz albo strata. Często nawet strata przy podaniu wstecz. W destrukcji nie widzę, aby miał jakieś świetne odbiory czy przechwyty. Nie powinien wyjść na drugą połowę.
Odpowiedz cytując