Jaroo1 napisał(a):

Oby to jakoś wygrać, odpocząć w przerwie na mecze reprezentacji i później dobrze wejść po tej przerwie w mecze, w te mecze, które wiele wyjaśnią i będzie zajebiście.
Mam nadzieję, ze Skra jakoś mega mocno nie będzie murowała bramki i też będa chcieli strzelić. Wtedy na spokojnie powinniśmy ich pokonać.
|
Z tego co zapowiadał Sobol mają po meczu 3 dni wolnego a później dość mocny tydzień, żeby jeszcze naładować akumulatory.
Skrę w poprzedniej rundzie zmiazdzylismy środkiem pola Plewka - Duda. Jakoś jestem dziwnie spokojny że nie dość że mocno wejdziemy w mecz, to zdecydowanie wygramy.
Będzie to też dobre porównanie na tle TBB i ŁKSu które miały dość duże ciężary ze Skra.