Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.03.2023, 09:33
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Oby to jakoś wygrać, odpocząć w przerwie na mecze reprezentacji i później dobrze wejść po tej przerwie w mecze, w te mecze, które wiele wyjaśnią i będzie zajebiście.

Mam nadzieję, ze Skra jakoś mega mocno nie będzie murowała bramki i też będa chcieli strzelić. Wtedy na spokojnie powinniśmy ich pokonać.
Z tego co zapowiadał Sobol mają po meczu 3 dni wolnego a później dość mocny tydzień, żeby jeszcze naładować akumulatory.

Skrę w poprzedniej rundzie zmiazdzylismy środkiem pola Plewka - Duda. Jakoś jestem dziwnie spokojny że nie dość że mocno wejdziemy w mecz, to zdecydowanie wygramy.

Będzie to też dobre porównanie na tle TBB i ŁKSu które miały dość duże ciężary ze Skra.
Odpowiedz cytując