kornd napisał(a):

|
Przypomnę teraz i napiszę. Ciekawe czy naprawia te okapy na dachu które nie miały systemu podgrzewania i zostały zdemontowane jeszcze za czasów Bednarza wiosna 2014.
|
A one nie zostały zdemontowane po tym jak część zerwał wiatr i stwarzały niebezpieczenstwo?