kornd napisał(a):

|
Przypomnę teraz i napiszę. Ciekawe czy naprawia te okapy na dachu które nie miały systemu podgrzewania i zostały zdemontowane jeszcze za czasów Bednarza wiosna 2014.
|
Były uwzględnione w dokumentacji przetargowej, bodajże Knura wrzucał do niej link na TT i sprawdzałem to.
Ale co ostatecznie jest w zakresie prac - ni ch.uja nie wiadomo.