Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.03.2023, 10:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie szpital, ale ponad 35 chłopa w kadrze. To nawet statystycznie musi być jakaś kontuzja.
...
Czepiasz się słówek. Piszę ze słuchu więc z konieczności skrótami.
Ale oczywiście mógłbym napisać, że w/w osoby nie są brane do kadry meczowej z powodu leczenia kontuzji. I zapewne masz rację, że jakby łapali się na pierwszą "11" to rehabilitacja byłaby szybsza/więcej by ryzykowano.

Przy okazji nie dostaliśmy kartki tydzień temu więc nasz stan kartkowy jest taki jak tu:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...4&postcount=18

Pytanie o to co trener planuje jakby (tfu, tfu, odpukać) Fernandez dostał czwartą padło na konferencji.

Co do samej Skry to przypominam, że mają nóż na gardle - są na miejscu spadkowym. Więc można się wszystkiego spodziewać.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.03.2023 o godz. 10:28.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując