Karherop napisał(a):

Nie szpital, ale ponad 35 chłopa w kadrze. To nawet statystycznie musi być jakaś kontuzja.
...
|
Czepiasz się słówek. Piszę ze słuchu więc z konieczności skrótami.
Ale oczywiście mógłbym napisać, że w/w osoby nie są brane do kadry meczowej z powodu leczenia kontuzji. I zapewne masz rację, że jakby łapali się na pierwszą "11" to rehabilitacja byłaby szybsza/więcej by ryzykowano.
Przy okazji nie dostaliśmy kartki tydzień temu więc nasz stan kartkowy jest taki jak tu:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...4&postcount=18
Pytanie o to co trener planuje jakby (tfu, tfu, odpukać) Fernandez dostał czwartą padło na konferencji.
Co do samej Skry to przypominam, że mają nóż na gardle - są na miejscu spadkowym. Więc można się wszystkiego spodziewać.