|
Ciężki mecz przed nami. Skra przełamała kryzys i wydaje się być dość dobrze zorganizowaną drużyną.
U nas obserwuję spadek jakości w grze obronnej, dlatego muszę zakładać, że stracimy bramkę - czyli do zwycięstwa będziemy potrzebować dwóch.
Jeżeli ich bramkarz nie będzie miał dnia konia to powinno się udać, bo jakości jest u nas naprawdę sporo.
Oby wszyscy byli zdrowi i w pełni sił, bo te 3 punkty są cholernie ważne.
Składu nie ma co zmieniać, zarówno w Katowicach jak i z Tychami się sprawdził a dochodzą do tego z każdym kolejnym meczem automatyzmy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|