|
Bedzie cieżki mecz z klasycznym waleniem w mur no ale jezeli chcemy byc w top 2 to musimy wygrać za każda cene. W każdym meczu w tej rundzie były fazy gdzie graliśmy na pełnej kur*** gdzie przeciwnik nie wiedzial co sie dzieje. I za każdym razem to konczyło sie golem albo karnym. Patrzac na tabele Skra gra u siebie i potrzeboje trzy punkty tak wiec moze beda troche bardziej odwazni z gra wyżej na boisku co powinno nam dać troche wiecej miejsca.
|