Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.03.2023, 22:49
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Konferencja prasowa przed:

Szpital:
Plewka, Sapała
Grucha - skręcił nogę
Broda już trenuje indywidualnie
Ondraszek i Kuba trenują w ograniczonym zakresie

https://youtu.be/PGMfjCX7J2U
Nie szpital, ale ponad 35 chłopa w kadrze. To nawet statystycznie musi być jakaś kontuzja.

To że ci co nie grają mają kontuzje uważam za żaden przypadek. Wielu z tych co aktualnie gra też spokojnie mogłoby pauzować za stłuczenia/skręcenia itd, ale mając pierwszy skład nie pozwolą sobie a choćby pauzę w jednym meczu.

Jak to Brożek powtarzał, gdyby nie Ketonal to by skończył karierę 5 lat wcześniej.
Odpowiedz cytując