pepe72 napisał(a):

Konferencja prasowa przed:
Szpital:
Plewka, Sapała
Grucha - skręcił nogę
Broda już trenuje indywidualnie
Ondraszek i Kuba trenują w ograniczonym zakresie
https://youtu.be/PGMfjCX7J2U
|
Nie szpital, ale ponad 35 chłopa w kadrze. To nawet statystycznie musi być jakaś kontuzja.
To że ci co nie grają mają kontuzje uważam za żaden przypadek. Wielu z tych co aktualnie gra też spokojnie mogłoby pauzować za stłuczenia/skręcenia itd, ale mając pierwszy skład nie pozwolą sobie a choćby pauzę w jednym meczu.
Jak to Brożek powtarzał, gdyby nie Ketonal to by skończył karierę 5 lat wcześniej.