ArturBarlinek napisał(a):

to co wypisujesz to nieprawda, to decyzja miasta o podwyżkach w całym mieście.
Jażdzyński mówił o tym we wrześniu, że pójdzie do góry decyzją prezydenta.
|
LOL

A cóż ma Majchrowski wspólnego z waloryzacją. To zapis w umowie, opcjonalny
