Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.03.2023, 14:25
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że ze zmianami to nie warto czekać zbyt długo. Rodado powinien mieć powiedziane, że albo strzela alb schodzi w 65-70 minucie
No nie wiem, to jego strzał dobijał Fernandez z Odrą w 80-tej którejś. Za to z Tychami Basha próbował dobić strzał Żyro. Nie ma zasady.

Drużyna funkcjonuje dobrze jako całość. Jedyną niewymuszoną kontuzją/kartkami zmianą był James, no ale on aktualnie ze środkowych pomocników jest najlepszy i dalsze forowanie Dudy było szkodliwe dla drużyny.

Skład się chyba ustabilizował i to bardzo dobrze. Połowa zawodników z pola jest nowa, niech się trochę ze sobą zgrają bo z meczu na mecz widać coraz lepsze zrozumienie, mniej podań do nikogo etc. Blok obronny rozegrał 5 meczy z rzędu ze sobą i mimo wszystko widać efekty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując