Skra w gazie, 2 wygrane z rzędu. Z drugiej strony w obu meczach było to 1:0, z PBB dostali 2 bramki ze spalonego i generalnie bielszczanie w tym meczu, szczególnie w 1 połowie wyglądali zdecydowanie lepiej. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec patrząc po skrócie to też nie była jakaś genialna gra Skry a bardziej indolencja Zagłębia, grali powoli i od niechcenia. Mam nadzieję, że uda się zamknąć mecz w 1. połowie, wiadomo, myślenie życzeniowe, ale fajnie by było zobaczyć w końcu mecz na spokojnie bez stanu przedzawałowego w końcówce

Z drugiej strony wiadomo jaka ta liga jest i równie dobrze Skra może nam pomieszać plany.