wolfy napisał(a):

Oj tam, pierwszy raz czytasz coś kłamliwie napisanego pod tezę bez brania pod uwagę kontekstu? Telewizji nie oglądasz, gazet nie czytasz? 
Z obiektywnego faktu że ceny poszły w górę wyprowadzona jest sugestia że to wina zarządzających Wisłą. Muszę się wbić na jakieś spotkanie z Królewskim i go o.......ić bo masło znowu podrożało...
|
Akurat masło w ostatnim czasie znacznie potaniało - około 30%
https://businessinsider.com.pl/finan...yczyna/2p381nf
Dzisiaj kupiłem jeszcze taniej - na początku marca 58 za kg, dzisiaj 40 zł za kg pod Halą Targową.
Tak, że Królewski łatwo się w tym przypadku obroni.
Koledze chyba żona robi zakupy.