Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22061
Stary 15.03.2023, 14:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oj tam, pierwszy raz czytasz coś kłamliwie napisanego pod tezę bez brania pod uwagę kontekstu? Telewizji nie oglądasz, gazet nie czytasz?
Z obiektywnego faktu że ceny poszły w górę wyprowadzona jest sugestia że to wina zarządzających Wisłą. Muszę się wbić na jakieś spotkanie z Królewskim i go o.......ić bo masło znowu podrożało...
Akurat masło w ostatnim czasie znacznie potaniało - około 30%
https://businessinsider.com.pl/finan...yczyna/2p381nf
Dzisiaj kupiłem jeszcze taniej - na początku marca 58 za kg, dzisiaj 40 zł za kg pod Halą Targową.


Tak, że Królewski łatwo się w tym przypadku obroni.
Koledze chyba żona robi zakupy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując