|
W gruncie rzeczy poza meczami Odra - Arka i Stal - Termalica gdzie trzeba trzymać kciuki za gospodarzami, w pozostałych meczach końcowe rozstrzygnięcia na pewno będą w jakimś stopniu korzystne. Przy dopisaniu przez nas 3 pkt ofc.
Niemniej dalej trzymam się zdania że remisy biorę w ciemno. Rozproszenie czołówki póki co jest zbyt duże by zakładać na 100% że Puszcza czy PBB są mniejszym/większym zagrożeniem. Podobnie Ruch ŁKS. Logika podpowiada że ŁKS trudniej będzie złapać, ale już logika polskiej piłki mówi wprost odwrotnie.
|