Karherop napisał(a):

No chyba jebne.
Popatrz sobie chłopie co się działo z cenami na rynku w latach 2015-2020 a potem się wypowiadaj. A jeśli nie masz pojęcia o kształtowaniu się inflacji w ostatnich 2 latach to chyba włączyłeś pierwszy raz internet od 2 lat.
https://businessinsider.com.pl/wiado...aj/6515mp8.amp
|
Oj tam, pierwszy raz czytasz coś kłamliwie napisanego pod tezę bez brania pod uwagę kontekstu? Telewizji nie oglądasz, gazet nie czytasz?

Z obiektywnego faktu że ceny poszły w górę wyprowadzona jest sugestia że to wina zarządzających Wisłą. Muszę się wbić na jakieś spotkanie z Królewskim i go o.......ić bo masło znowu podrożało...