Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22060
Stary 15.03.2023, 12:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No chyba jebne.

Popatrz sobie chłopie co się działo z cenami na rynku w latach 2015-2020 a potem się wypowiadaj. A jeśli nie masz pojęcia o kształtowaniu się inflacji w ostatnich 2 latach to chyba włączyłeś pierwszy raz internet od 2 lat.

https://businessinsider.com.pl/wiado...aj/6515mp8.amp
Oj tam, pierwszy raz czytasz coś kłamliwie napisanego pod tezę bez brania pod uwagę kontekstu? Telewizji nie oglądasz, gazet nie czytasz?
Z obiektywnego faktu że ceny poszły w górę wyprowadzona jest sugestia że to wina zarządzających Wisłą. Muszę się wbić na jakieś spotkanie z Królewskim i go o.......ić bo masło znowu podrożało...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując