|
Trzy punkty są niezbędne, jak co mecz. Łatwo nie będzie - nawet mimo totalnego zdominowania Tyszan zwycięstwo dał nam karny z 90 minuty. Słuszny, bezapelacyjny, ale wiadomo jak jest - sędziowałby taki Jarzębak i zamiast karnego byłaby żółta dla Bashy.
Dlatego liczę że nasi poprawią skuteczność, w trosce o zdrowie kibiców. O motywację się nie martwię - w każdym meczu jest na najwyższym poziomie. Tu ukłon dla Sobolewskiego (wiadomo) i Kiko (za dobór piłkarzy również pod kątem psychologicznym - same walczaki).
Oby trzy punkty i oby bez kontuzji.
Skład myślę bez zmian, zdominował Tychy w stopniu jakiego nie widziałem w tym sezonie. Tachi z uwagi na warunki fizyczne i charakter (potrafi kiedy trzeba grać twardo, jednocześnie z tym nie przesadza), ale Basha na pewno dał świetną zmianę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2023 o godz. 14:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|