|
Z jednej strony na pewno mecz będzie wyglądał jak z GKS T, jednocześnie gramy na wyjedzie i rywal nie będzie aż tak skoszarowany. U nas może nastąpić rozluźnienie czego się boje najbardziej.
Dobrze że rzut oka na tabele i przychodzi otrzeźwienie. Piłkarzy po wygranych meczach również.
Przed Tychami nie wyobrażalem sobie straty punktów i teraz jest podobnie. Wierzę że będzie 6 wygrana z rzędu i kolejne 3 punkty. Ale to że łatwo nie będzie to już wiemy.
Później jeszcze walnąć Chrobrego i rozpoczynamy maraton z czołówka.
W piątek typuje 2-0 dla nas. Bramki Rodado i Mula.
|