Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22059
Stary 15.03.2023, 09:40
sorino napisał(a):Wyświetl post
No nie, przecież bez waloryzacji zaśpiewali im prawie 30 tys. podwyżki, a dzięki waloryzacji podwyżka jest teraz niecałe 20 tys.

No ale za "dobre relacje" z miastem się płaci.

Sarapata ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.

Obidziński ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.

Błaszczykowski&Królewski z dobrymi relacjami - wynajem na teraz za 150 tys i na tym się nie skończy.
No chyba jebne.

Popatrz sobie chłopie co się działo z cenami na rynku w latach 2015-2020 a potem się wypowiadaj. A jeśli nie masz pojęcia o kształtowaniu się inflacji w ostatnich 2 latach to chyba włączyłeś pierwszy raz internet od 2 lat.

https://businessinsider.com.pl/wiado...aj/6515mp8.amp
Odpowiedz cytując