sorino napisał(a):

No nie, przecież bez waloryzacji zaśpiewali im prawie 30 tys. podwyżki, a dzięki waloryzacji podwyżka jest teraz niecałe 20 tys.
No ale za "dobre relacje" z miastem się płaci.
Sarapata ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.
Obidziński ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.
Błaszczykowski&Królewski z dobrymi relacjami - wynajem na teraz za 150 tys i na tym się nie skończy.
|
No chyba jebne.
Popatrz sobie chłopie co się działo z cenami na rynku w latach 2015-2020 a potem się wypowiadaj. A jeśli nie masz pojęcia o kształtowaniu się inflacji w ostatnich 2 latach to chyba włączyłeś pierwszy raz internet od 2 lat.
https://businessinsider.com.pl/wiado...aj/6515mp8.amp