Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo.
Obawiam się tylko, że ten mecz będzie podobnie jak nasz z GKS T - czyli cały czas atak pozycyjny. Miejmy nadzieję, że Angelo poprawi celownik
Te dwa "Z" u Skry to Zagłębie w Sosnowcu i wcześniej Podbeskidzie w Bełchatowie. W szczególności ten drugi mecz był niespodzianką.