Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13788
Stary 15.03.2023, 07:42
Orientuje się ktoś czy po zakończeniu tego remontu wrócimy na swoje miejsca z karnetów czy trzeba będzie od nowa walczyć o swoje? xDD Z kolegami lubimy swoje i mamy je od bardzo dawna.
Odpowiedz cytując