Piknik1906 napisał(a):

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Sugerujesz, że była dobra umowa bez zapisów o waloryzacji, a oni podpisali aneks pozwalający waloryzować wg widzi-mi-się urzędników?
To by było działanie na szkodę.
|
No nie, przecież bez waloryzacji zaśpiewali im prawie 30 tys. podwyżki, a dzięki waloryzacji podwyżka jest teraz niecałe 20 tys.
No ale za "dobre relacje" z miastem się płaci.
Sarapata ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.
Obidziński ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.
Błaszczykowski&Królewski z dobrymi relacjami - wynajem na teraz za 150 tys i na tym się nie skończy.