Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22056
Stary 15.03.2023, 00:16
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy dobrze rozumiem. Sugerujesz, że była dobra umowa bez zapisów o waloryzacji, a oni podpisali aneks pozwalający waloryzować wg widzi-mi-się urzędników?

To by było działanie na szkodę.
No nie, przecież bez waloryzacji zaśpiewali im prawie 30 tys. podwyżki, a dzięki waloryzacji podwyżka jest teraz niecałe 20 tys.

No ale za "dobre relacje" z miastem się płaci.

Sarapata ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.

Obidziński ze złymi relacjami - wynajem za 100 tys.

Błaszczykowski&Królewski z dobrymi relacjami - wynajem na teraz za 150 tys i na tym się nie skończy.
Odpowiedz cytując