Karherop napisał(a):

Jak się zmienił klimat przez 40 lat gdy zdobywaliamy medale na MŚ? Albo nasze kluby graly w finałach europejskich pucharów?
|
Klimat jak klimat, ale w piłce nożnej (wbrew temu, co czasem opowiada Boniek) zmieniło się wiele. Tej klubowej. Nie za bardzo jest co porównywać.