|
Chodzi o to, że..
Po trwającym remoncie, Wisła będzie płacić kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej za wynajem bo wzrośnie "wartość" stadionu. Tylko problem w tym, że ten remont nie wpływie na polepszenie funkcjonalności stadionu i dalej będzie kulą u nogi dla klubu. Bo remont obejmuje tylko polepszenie elewacji oraz wymianę instalacji na bardziej energooszczędne - i tutaj jest kolejny paradoks. Bo dzięki tej wymianie, miasto będzie płacić dużo mniejsze rachunki za prąd, wodę, itd, ale jednocześnie Wisła będzie płacić kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej za wynajem! Choć zgodnie z logiką, Wisła powinna płacić dużo mniej, bo koszty użytkowania stadionu będą dużo mniejsze.
I podsumowując: Wisła lepiej by wyszła, gdyby nie remontowano tego stadionu (przede wszystkim nie w taki sposób jak obecnie, bo ten remont nie obejmuje polepszenia funkcjonalności stadionu, bo co Wiśle z tego, że szyby położą na elewacji stadionu). I to jest absurd całej sytuacji.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 14.03.2023 o godz. 20:41.
|