aNouc napisał(a):

150 tys. złotych za jeden mecz! Jeszcze w poprzednim sezonie (czerwiec) było niewiele ponad 100 tys. złotych.
To jest 50% podwyżki w niewiele ponad pół roku. Niczym nie da się tego uzasadnić.
Ktoś próbuje Wisłę dobić.
A całkiem niedawno czytaliśmy wywiady o „dobrych relacjach”…