Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 14.03.2023, 16:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A gdzie to stoi w sprzeczności z tym co ja napisałem, a Ty wysmiales?

Cały czas udowadniasz, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego pierwszego posta. Pisałem w nim, że możemy z czasem conajwyzej starać się gonić Niemców czy Anglików w szkoleniu, ze względu na nasz klimat, a Ty że Lech się z tego śmieje.
Jak się zmienił klimat przez 40 lat gdy zdobywaliamy medale na MŚ? Albo nasze kluby graly w finałach europejskich pucharów?

Było wtedy u nas jeszcze zimniej.

Dalej będę się powtarzał: wymówki na temat klimatu brzmia jak z ust Koźmińskiego czy Bońka umywajacych ręce od stanu szkolenia w Polsce
Odpowiedz cytując