s1mone napisał(a):

A gdzie to stoi w sprzeczności z tym co ja napisałem, a Ty wysmiales?
Cały czas udowadniasz, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego pierwszego posta. Pisałem w nim, że możemy z czasem conajwyzej starać się gonić Niemców czy Anglików w szkoleniu, ze względu na nasz klimat, a Ty że Lech się z tego śmieje.
|
Jak się zmienił klimat przez 40 lat gdy zdobywaliamy medale na MŚ?

Albo nasze kluby graly w finałach europejskich pucharów?
Było wtedy u nas jeszcze zimniej.
Dalej będę się powtarzał: wymówki na temat klimatu brzmia jak z ust Koźmińskiego czy Bońka umywajacych ręce od stanu szkolenia w Polsce