Patryko napisał(a):

Doskonale wiem, o co Ci chodzi. Zdaję sobie sprawę, że ze względu na uwarunkowania klimatyczne możemy mieć nieco słabszy materiał wśród młodych adeptów piłki nożnej, którzy nie mogą dzień w dzień biegać za piłką po powrocie ze szkoły. Natomiast ten fakt nie przeszkadza akademii Lecha produkować młodych, zdolnych chłopaków, którzy może nie mają techniki Messiego, ale mimo tego zagraniczne kluby zgłaszają się po nich, płacąc spore jak na nasze warunki pieniądze.
Paniał?
|
A gdzie to stoi w sprzeczności z tym co ja napisałem, a Ty wysmiales?
Cały czas udowadniasz, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego pierwszego posta. Pisałem w nim, że możemy z czasem conajwyzej starać się gonić Niemców czy Anglików w szkoleniu, ze względu na nasz klimat, a Ty że Lech się z tego śmieje.