s1mone napisał(a):

Nie dogadamy się, bo nie czytasz ze zrozumieniem i dyskutujesz ze mną o czymś zupełnie innym niż ja piszę.
Jednym słowem ja o pupie, a ty o pipie.
I jeszcze usiłujesz mnie wyśmiewać. Haha.
|
Doskonale wiem, o co Ci chodzi. Zdaję sobie sprawę, że ze względu na uwarunkowania klimatyczne możemy mieć nieco słabszy materiał wśród młodych adeptów piłki nożnej, którzy nie mogą dzień w dzień biegać za piłką po powrocie ze szkoły. Natomiast ten fakt nie przeszkadza akademii Lecha produkować młodych, zdolnych chłopaków, którzy może nie mają techniki Messiego, ale mimo tego zagraniczne kluby zgłaszają się po nich, płacąc spore jak na nasze warunki pieniądze.
Paniał?