Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 14.03.2023, 14:11
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Drużyna rezerw - jest to jedynie koszt, przed którym Wisła się (skutecznie) broni.

Oglądam ostatnio więcej 1 ligi (efekt pakietu na Polsacie) i co chwilę w jakimś zespole jest wypożyczony zawodnik z zespołów E-klapy. Więc jak ktoś jest sensowny to kluby e-klapy specjalnie się przed nim nie bronią. Np. Chojniczanka miała napadziora z Rakowa.
Rezerwy jedynie kosztem? Przecież wszyscy jak jeden mąż w klubie chcą rezerw, no może poza klubowa księgową.

Wypożyczenia z esa poszły szersza para po zmianie przepisu o młodzieżowcu. Były prezes Rakowa przepchnął swój pomysł.

Ale też skąd idą młodzieżowcy? Z czołowych klubów. Fornalczyk z Pogoni, Skibicki z Legii, napastnik z Rakowa. Dolna połówka tabeli trzyma najlepszych młodzieżowców u siebie a reszta idzie co najwyżej do 2 i 3 ligi.

Ostatni junior od nas który zaistniał w 1 lidze to chyba jeszcze Chrapek. Czyli jakieś 10 lat temu.
Odpowiedz cytując