Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 14.03.2023, 12:20
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Akademia Panieee wincej Akademiii - toż to jest wysryw...
Widzę, że jest problem z rozumieniem rzeczy prostych, więc spróbujemy maksymalnie łopatologicznie.

Cała dyskusja sprowadza się do tego, czy dalsza zabawa w szkolenie młodzieży bez w miarę ogarniętych rezerw w ogóle ma sens? Dotarło?

Ja nie twierdzę, że musimy szkolić młodzież za wszelką cenę. Wprost przeciwnie, napisałem, że jeśli mamy to robić źle, to nie róbmy w ogóle. Dotarło?

Jeśli nawet przed końcem marca tego roku zgłosimy rezerwy do rozgrywek to i tak zajmie 2-3 lata nim zaczną spełniać swoją funkcje jako kolejny etap dla juniorów po CLJtce? Dotarło?

Dlatego jeśli kiedyś tam myślimy jednak o dalszym rozwoju akademii, to o temacie rezerw trzeba pomyśleć już dziś. Dotarło?

Nikt nie chce zabrać Ci Kiko, Hiszpanów i Sobolewskiego? Dotarło? To jest najlepsze co się wydarzyło w tym klubie od...poprzedniej kadencji Kiko.

Bawienie się w sprawdzanie młodzieży w pierwszym zespole jest idiotyczne, szkodzi wszystkim i trzeba z tym skończyć raz na zawsze. Dotarło?

Jeśli czegoś nie rozumiesz to po prostu zapytaj. Dotarło?

Cytat:
Jesteśmy klubem, który na dziś musi wrócić do ekstraklasy i tam się ponownie zadomowić.
Nie zrobimy tego w tym roku ani przyszłym, akademią i wychowankami.
Amen.
Co nie zmienia faktu, że jeśli już w tym klubie coraz więcej rzeczy zaczyna mieć ręce i nogi. To zaniedbywany od zawsze temat rezerw też pasuje ruszyć. Zwłaszcza, że to problem którego z dnia na dzień jednym dobrym okienkiem transferowym się nie rozwiąże.
Odpowiedz cytując