Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
a nie można po prostu , jak normalny zdrowy klub działać w oparciu o transfry (w naszym przypadku to co działa czyli Kiko) , a jednoczesnie spokojnie dzialać z akademią (byle nie zgnojoą jak wszystko czego dotkną błaszczykowscy)
|
Chyba wszyscy tutaj się zgodzą, że trzeba działać na obu frontach. Problemem jest to, że akademia wymaga wieloletnich nakładów finansowych, co w naszej aktualnej sytuacji siłą rzeczy musi zejść na dalszy plan. Priorytetem jest przetrwanie i awans (czyli coś, czego akademia w tym momencie zapewnić nie może). Długofalowo prężnie działająca akademia powinna być priorytetem dla władz.