|
Też nie widzę tu skrajnych postaw.
Jesteśmy klubem, który na dziś musi wrócić do ekstraklasy i tam się ponownie zadomowić.
Nie zrobimy tego w tym roku ani przyszłym, akademią i wychowankami.
Możemy to zrobić profesjonalnymi piłkarzami, którzy potrafią grać w futbol i chcą osiągnąć jakiś sukces (są zmotywowani).
Jeśli zarząd i sztab im w tym nie przeszkadzają, lecz zadanie starają się ułatwić, cel może zostać osiągnięty.
A akademia?
Tak naprawdę może zacząć poważnie działać po osiągnięciu stabilizacji finansowej przez klub, który będzie mógł systematycznie przeznaczać na akademię coraz więcej pieniędzy.
Zresztą już teraz socios finansują projekty i pracę Akademii.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|